Szukaj
 
Wpisz szukaną frazę lub datę szukanego materiału.
 
 
 
  Kontakt
 
Henryk Chorążewski
- redaktor
 
Szymon Karbowski
- webmaster


 
 
 
  Materiały dźwiękowe

Zdjęcia nowych telefonów Motoroli można już od dawna znaleźć w Internecie. Kiedy telefony te trafią do Polski i jakie systemy operacyjne będą w nich stosowane? O nowościach opowiada

Wojciech Fray - dyrektor generalny Motorola Polska
 
 
 
Niedawno Motorola podpisała umowę z MTV.Coraz częściej możemy oglądać reklamy nowych telefonów kierowane do młodzieży.Czy ma to związek z nową strategią firmy i ze sposobem na osignięcie pozycji lidera na rynku?

Wojciech Fray - dyrektor generalny Motorola Polska
 
 
 
Firma Seagate sprzedała w roku finansowym 2002 prawie 50 milionów napędów pamięci osobistej i ponad 2.4 miliona dysków do urządzeń elektroniki użytkowej. Czy ta dysproporcja będzie się zmniejszała ?

Rob Pait, dyrektor firmy Seagate odpowiedzialny za rynek elektroniki domowej
 
 
 
Rozmawialiśmy także o zabezpieczeniach, jakie zastosowano w tych dyskach oraz o technologii Serial ATA . Jaka jest różnica między dyskami, które instalujemy w komputerach domowych a tymi , które trafią do odtwarzaczy DVD, MP3 i innych urządzeń elektroniki domowej ?

Rob Pait, dyrektor firmy Seagate odpowiedzialny za rynek elektroniki domowej
 
 
 
Wirusy Sobig.F i Blaster to w ostatnich dniach dwa najgroźniejsze robaki internetowe. Jak działają,kiedy możemy się spodziewać kolejnych ataków i jak obronić się przed epidemią-

Piotr Skowroński - Pogotowie Antywirusowe Panda Software
 
 
 
Pogotowie Antywirusowe firmy Panda Software działa już od stycznia. Od września specjaliści będą udzielali porad nie tylko przez telefon. W razie komputerowego wypadku przyjedzie do nas specjalna karetka...

Piotr Skowroński - Pogotowie Antywirusowe Panda Software
 
 
 
Na jesień firma Creative planuje duże zmiany w ofercie głośników. Czym będą różniły się od poprzednich modeli? O tym a także o nowych odtwarzaczach MP3, które już niedługo pokażą się na sklepowych półkach z Ewą Sitarek z Creative Labs Polska rozmawia Henryk Chorążewski.

Ewa Sitarek- Creative Labs Polska
 
 
 
Nowe dźwiękowe karty wewnętrzne i zewnętrzne już niedługo pojawią się w ofercie firmy Creative. O tych urządzeniach, a także o najnowszych kamerach internetowych, klawiaturach i myszkach tej firmy z Ewą Sitarek z Creative Labs Polska rozmawia Henryk Chorążewski.

Ewa Sitarek- Creative Labs Polska
 
 
 
Wczesną jesienią polscy operatorzy będą mieli do dyspozycji cztery nowe telefony firmy Samsung. Nim zapadną decyzje , warto je poznać. Dwa pierwsze będą telefonami bez klapki a jeden z nich , C 100 jest bardzo lekki i przypomina śledzika.

Daniel Opolski , Samsung Electronics.
 
 
 
Dwa następne telefony są już bardziej tradycyjne dla firmy Samsung. Są składane .

Daniel Opolski , Samsung Electronics.
 
 
 
TOYA net